תליית תמונות

תמונה אחת שווה 1000 מילים? מה עם הרבה תמונות לבית

תמונות מוסיפות יופי רב בכל מקום ברחבי הבית, לכן לקוחות רבים רוכשים תמונות של נוף, הדפסים, ציורים ותמונות אחרות והם מעוניינים שהנדימן יתלה את התמונות עבורם, חלק מהתמונות מיועדות עבור הסלון, פינת האוכל, חדר השינה, כל אחד מחדרי הילדים וכו'.

תליית תמונות מקצועית
נמאס לכם לתלות תמונות בצורה עקומה?

מזמינים הנדימן שיבצע הכל עבורכם ויקח מחיר נמוך

להזמנות חייגו כעת:
055-970-5881

תליית תמונות

תליית תמונות על קיר

בשלב ראשון יש להכין את התמונות ולהחליט היכן תמוקם כל תמונה. בהתאם לכך ההנדימן קודח חורים במקומות המסומנים בקיר באמצעות מקדחה חשמלית רוטטת. לאחר מכן הוא מכניס לחורים שנוצרו דיבלים מתאימים, בורג 7 , מסמר באורך 2 ס"מ וכך הוא תולה כל תמונה.

תליית תמונות על קיר בטון 

כאשר מעוניינים לתלות תמונות על קיר בטון זקוקים למקדחה מיוחדת המותאמת לעבודה על קיר כה חזק ומאסיבי. להנדימן יש בדרך כלל בארגז הכלים שלו מקדחה מסוג זה ולכן הוא קודח במקום המסומן עד שהוא יוצר חור באורך הנדרש. הוא מכניס לתוכו דיבל בטון ומסמר באורך המתאים ולאחר מכן הוא תולה את התמונה, או התמונות בכל מקום שבו הוא יצר חור על פי דרישת הלקוחות.

תליית תמונות על קיר גבס 

קיר גבס אינו מאסיבי כמו קיר בלוקים או קיר בטון ולכן מומלץ לתלות עליו רק תמונה שמשקלה הוא עד חצי ק"ג. באופציה זו אפשר לתקוע דיבל שמתאים לגבס ולאחר מכן מסמר וכשהוא ממוקם בזווית של 90 מעלות ומחוזק היטב לקיר, הוא יכול להחזיק תמונה במשקל זה. 

בעת בחירת מיקומה של התמונה יש לשים לב לא לדפוק מסמר על קו החשמל אשר ממוקם בדרך כלל מעל נקודת החשמל וממנה הוא עולה כלפי התקרה. לכן המיקום האידאלי עבור התמונה יהיה 30 ס"מ ימינה או שמאלה מנקודת החשמל.

תליית תמונות בממ"ד

כל הקירות בממ"ד הם מבטון בעובי רב ולכן הדרך הנוחה ביותר היא תליית תמונות ללא קידוח, אלא באמצעות מתלה פלסטיק אשר מחברים אותו לקיר על פי ההנחיות והוא הפתרון הנכון ביותר לחדרים הללו.

תליית תמונות בסלון 

תמונות בסלון אפשר לתלות באמצעות קידוח חורים, הכנסת דיבלים ולאחר מכן מסמר באורך הנכון. אופציה נוספת היא להתקין בקו האופקי העליון של קיר הסלון מסילה אשר ממנה יוצאים חוטים עמידים שמסוגלים לאחוז בכל אחת מהתמונות. כך יורדים מהמסילה כמה חוטים עבים מקבילים וכל אחד מהם אוחז בתמונה אחת.

אופציה נוספת של תליית תמונות ללא מסמרים היא להכין חוטים עבים ולתפוס אותם משני צידי התמונה וכך תולים את התמונה באמצעות חוט ללא צורך בשימוש במסמרים. 

המגמה בסלון היא לתלות בגובה העיניים כמה תמונות כקולאז', או כמה תמונות במרווחים ביניהן בצורה מושלמת של קובייה או מלבן. המרחק בין הרהיט לתמונה יהיה 20 ס"מ ותמונות מעל הספה יהיו באורך מקסימלי של שני שליש מגודלה של הספה. 

תליית תמונות

תוכן עניינים

אזורי שירות

צרו איתנו קשר