הנדימן בקיסריה

הנדימן מומלץ בקיסריה

קיסריה, הינו יישוב קהילתי, נוסד לראשונה בשנת 1977, ומונה כ־6,000 תושבים לשנת 2022. קיסריה נחשבת כאחד מהיישובים היוקרתיים ביותר בישראל, התושבים, הינם, בעלי הכנסה גבוהה מאוד. מרבית מהבנייה בקיסריה מבוססת על וילות יוקרתיות עם בריכה, קוטג'ים איכותיים, וקרקע עשירה. ביישוב הקהילתי, קיסריה, איכות החיים הינה מהגבוהה ביותר בישראל, עבור, כלל התושבים.

ביצוע כל התיקונים לבית
הגעה עד בית הלקוח בקיסריה תוך 30 דקות
שירות מקצועי עם ניסיון של עשור 
כל סוגי ההתקנות וההרכבות
להזמנת הנדימן חייגו כעת:
055-970-5881

הנדימן בקיסריה

שירותי הנדימן בקיסריה – מהם השירותים?

חברת טופ הנדימן מספקת את שירותיה ביישוב הקהילתי, קיסריה. כמו כן, גם בקיסריה העתיקה. כלל השירותים מסופקים עם אחריות מלאה, מקצוענות ויסודיות בעבודה, והמון ניסיון וותק מקצועי. השירותים מתומחרים החל מ־150₪ ומשתנים בהתאם לדרישות הקהל והתושבים בקיסריה והסביבה. 

אנחנו מתמכים במגוון רחב של שירותים המעניקים פתרון של ממש: החל מהרכבת ריהוט לפי דרישה, תליית טלוויזיה ומדפים מעץ, תליית מנורות ומזנון צף, תיקון תריסים וריהוט יוקרתי, התקנת וילונות, קולט אדים, טפטים, ברי מים, וכמובן שירותים נוספים הדורשים התעסקות והתקנה. כל השירותים במקום אחד, הכירו את הפרטנר הבא שלכם – טופ הנדימן. שירות אישי ומחירים מצוינים.

הזמנת הנדימן בקיסריה – כמה זה עולה?

הזמנת קריאת שירות חדשה של הנדימן בקיסריה הינה החל מ־200 ₪ ויכולה להגיע עד ל־350 ₪. המחיר הינו לקריאת שירות בודדת עד שעה או חלק ממנה. לעיתים רבות, הנדימן תמחר את שירותיו גם על פי סוג העבודה. לדוגמא: הזמנת הנדימן עבור הדבקת טפטים הינה החל מ־800 ₪. לפניכם טבלת מחירים להזמנת הנדימן עד הבית, בקיסריה והסביבה. להלן הטבלה העדכנית:

סוג השירות מחיר משוער
הזמנת שירות הנדימן לכל סוגי ההתקנות/תיקונים (המחיר מתייחס לשעת עבודה או חלק ממנה) החל מ-200 ש"ח
הרכבת רהיטים בקיסריה – שולחנות, כיסאות, מזנון, ארונות, מיטת תינוק וכו'.. החל מ-250 ש"ח
התקנת קולט אדים בקיסריה החל מ-350 ש"ח
התקנת בר מים בקיסריה החל מ-300 ש"ח
התקנת וילונות (עליכם לספק את הוילון) החל מ-280 ש"ח
התקנת חבלי כביסה בקיסריה החל מ-300 ש"ח
התקנת כלים סניטריים בקיסריה החל מ-300 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה החל מ-280 ש"ח
תליית מזנון צף בקיסריה החל מ-350 ש"ח
התקנת מקלחון החל מ-350 ש"ח

*המחירים משוערים בלבד וצפויים להשתנות בעתיד.

למה כדאי להזמין אותנו – טופ הנדימן

טופ הנדימן מתמחה בשירותי הנדימן עד הבית, שירותים הנמצאים בפעילות גם בקיסריה והסביבה. אנו מספקים שירותים בפריסה ארצית, שירותים עם חווית שירות אישית ואנושית, ואחריות מקיפה. לנו יש את כל הכלים, הניסיון, והידע לבצע מגוון רחב של פעולות הנדימן. כל השירותים במקום אחד. אז למה להזמין דווקא אותנו? הנה מספר יתרונות אודות השירות המקצועי של טופ הנדימן:

  • יחסי אנוש גבוהים – במדינת ישראל, קשה מאוד לקבל שירות אישי ומצוין. אנחנו מודעים לבעיה זאת, אצלנו, תקבל שירות אישי, יחסי אנוש גבוהים, והרבה אכפתיות. בחברת טופ הנדימן, הלקוח תמיד צודק, הלקוח נמצא במקום הראשון. מתחייבים לשירות מנצח.
  • אחריות על העבודה – בטופ הנדימן לא רואים בלקוחות כסף מזומן, ההפך. אצלנו, הערך האמיתי נמצא דווקא בשביעות רצון הלקוחות. לא מרוצים? תקבלו את הכסף בחזרה. בטופ הנדימן הלקוחות מקבלים אחריות על כל עבודה, אחריות של 12 חודשים לכל העבודות.
  • ניסיון של 20 שנה – צוות המקצוענים בטופ הנדימנים ביצעו מגוון רחב של עבודות. צברנו שם גדול בתעשייה, ניסיון של 20 שנה ויותר, והרבה לקוחות ממליצים. אצלנו, מובטח לכם שקט נפשי, ביטחון אישי, ואחריות על הכל מהכל. עבודות הנדימנים רק עם המקצוענים.

לפרטים נוספים ולהזמנת הנדימן בקיסריה והסביבה חייגו עכשיו – 055-970-5881

תוכן עניינים

אזורי שירות

צרו איתנו קשר