הרכבת ארון

הרכבת ארונות עם שירות ואחריות

ארון בגדים הוא פריט חשוב ביותר בכל חדר. הנדימן מיומן יודע כיתד להרכיב את כל סוגי הארונות והוא מבצע זאת במומחיות שלב אחר שלב.

קניתם ארון מאיקאה? אייס? 
מסתבכים בהתקנה? תזמינו מתקין ארונות
התקנה מהירה ואיכותית מהנדימן מוסמך

היחידים שמגיעים מהיום להיום כולל אחריות על העבודה

להזמנות חייגו כעת:
055-970-5881

הרכבת ארונות

מתי תצטרכו מרכיב ארונות 

מעת לעת בני המשפחה מחליטים לרכוש ארון חדש לאחד החדרים כיוון שהארון הישן כבר קטן מדי, או כיוון שיש רצון לחדש את נראותו של חדר מסוים. האופציה הנוחה ביותר היא לרכוש ארון איכותי בחנויות המשווקות את המוצרים הללו כמו איקאה. המוצר מגיע הביתה אך בני הבית אינם יודעים כיצד להרכיב אותו ולכן הם מבקשים שירותי הנדימן. איש המקצוע כבר מכיר את שיטות העבודה של רשתות DIY כמו איקאה ולכן הוא ניגש למלאכה. איקאה הרכבת ארון היא עבודה מהירה בדרך כלל ותוך פרק זמן קצר הארון מותקן ומעוגן לקיר שבו הוא אמור להימצא. 

לחלופין כשעוברים דירה, יש צורך להרכיב מחדש את כל הארונות שפורקו בדירה הישנה והועברו לדירה החדשה. הרכבת ארון מחיר נקבע בהתאם לאורכה של העבודה, על פי כמות השעות שהוקדשו לכך.

במקרה זה יש לפרק באופן מסודר את הארון בדירה הישנה ולרשום על כל חלק למה הוא שייך, לדוגמה דלת ימנית, דלת מספר 2 וכו'. רישום זה יקל על ההנדימן שאמור להרכיב מחדש את כל חלקי הארון. יש להקפיד ולשמור בשקית איכותית את כל החלקים הקטנים כמו ברגים, שייבות וצירים. אם החלפים הללו שחוקים, רצוי לבצע זאת באמצעות חלפים חדשים. 

הרכבת ארון בגדים – כמה זה עולה 

מחירון הרכבת ארונות הוא רחב כיוון שיש הרבה מאד סוגים של ארונות רגילים, הזזה, נעליים, אמבטיה, לחדרי ילדים ועוד. טווח המחירים נע בין 500-250 ₪ אך יכול להגיע גם לסכומים גבוהים יותר עבור ארונות הזזה שהבנייה שלהם היא מורכבת הרבה יותר. 

הרכבת ארון נעליים

ארונות נעליים קיימים בגדלים שונים ובכמה אופציות של נראות. יש ארונות נעליים שבהם המשטחים הם ישרים וכך על כל מדף אפשר להניח זוג נעליים, או יותר מזוג אחד. יש ארונות נעליים שיש באמצע של כל תא לייסט עץ שההנדימן מתקין בשיפוע וכך לכל זוג נעליים יש מיקום משלו. אופציה נוספת היא כמה תאים סגורים אשר צמודים זה לזה וכל אחד מהם הוא תא אחסון. 

בהתאם לדגם שרכש הלקוח ועל פי ההתאמה לחדר או למרפסת השירות, איש המקצוע מחבר את החלקים השונים זה לזה ולאחר מכן מעגן את איקאה הרכבת ארון לקיר, כדי שלא ייפול לאור משקלו הרב.

הרכבת ארון אמבטיה

הלקוחות רוכשים ארון אמבטיה שתואם את הנישה המותאמת לכך בחדר הרחצה. בשנים האחרונות המגמה היא לרכוש ארונות אמבטיה נתלים כך שהם ממוקמים מעל הריצוף וזאת כדי שלא ייפגעו במקרה של הצפה. הנדימן מבצע הרכבת ארון אייס באמבטיה בגובה הנכון כדי שכל בני הבית יוכלו להגיע בנוחות לדלתות פתיחת הארונות ולכיור אשר יונח על ארון האמבטיה. מעבר לארון המרכזי יש לקוחות שמזמינים גם ארונות אמבטיה בודדים שההנדימן תולה אותם במיקום גבוה יותר על קיר חדר האמבטיה. 

הרכבת ארון פלסטיק 

אפשר לבצע הרכבת ארונות בזול ולהתקין ארון פלסטיק בעל שימושים שונים, כמו אחסון של ספרים, צעצועים, חומרי יצירה, כלי מטבח ועוד. ברשתות DIY אפשר לרכוש ארונות מסוג זה בגדלים ספציפיים והלקוחות המעוניינים בשטחי אחסון נוספים במיקומים שונים בבית, רוכשים אותם. הם קיימים בהיצע נרחב של גדלים וההנדימן מרכיב אותם על פי דפי ההסבר באריזה. 

הרכבת ארון הזזה

בעת הרכבת ארון הזזה נדרשת מיומנות מיוחדת של ההנדימן, כיוון שדלתות ההזזה נעות על מסילות ויש לדאוג לשיווי משקל מוחלט שלהן, כדי שינועו כראוי על המסילות. בשלב ראשון המומחה מתקין את המסגרת החיצונית של הארונות ואת המסילות. לאחר מכן הוא בוחן את התוכנית לגבי הסידור הפנימי של הארון הספציפי ומתקין את המדפים במרווחים שנקבעו ומחבר את המגירות העמוקות או הצרות שנבחרו. 

אם מדובר בארון בגדים ההנדימן מתקין את המוטות עבור מתחמי תליית הבגדים הארוכים שקיימים באחד מצידי הארון או בשניים מהם. בתום העבודה הזו הוא מתקין בזהירות ובתשומת לב רבה את כל אחת מדלתות ההזזה. אם מדובר בדלתות שעשויות מזכוכית או שיש עליהן מראות, הן כבדות יחסית ולכן בדרך כלל שני עובדים מבצעים זאת כדי להקל ולדייק במלאכה זו, במידה ויש תקלה אנחנו גם מבצעים תיקון ארונות הזזה.

הרכבת ארון בגדים

תוכן עניינים

אזורי שירות

צרו איתנו קשר