הנדימן בחיפה

הנדימן בחיפה והקריות שמגיע במהירות

חיפה נחשבת כאחת מהערים הבולטות בישראל, מדורגת במקום ה־3 מבחינת גודל האוכלוסייה. לשנת 2022, העיר חיפה, מונה קרוב ל־300,000 תושבים עם צפיפות אוכלוסייה בדירוג של 44. האוכלוסייה בחיפה מאוד צפופה, כוללת קהל יהודי וקהל ערבי כאחד. גם פה, בעיר חיפה, חברת טופ הנדימן מספקת את שירותיה בגאווה רבה, לכלל הקהלים, הקהלים הפרטיים והעסקיים כאחד.

הזמנת מגוון שירותי הנדימן בחיפה והקריות
עד 30 דקות אנחנו אצלכם
שירות מהיר ואיכותי
להזמנות חייגו כעת:
055-970-5881

הנדימן בחיפה

מהו הנדימן – מה זה אומר?

הנדימן הינו בעל מקצוע רב תחומי אשר מספק מגוון רחב של פתרונות. החל מהרכבת רהיטים, התקנות של מוצרים בבית, תיקונים קלים וצבע, תליית מדפים ומנורות, ובעצם כל מה שאתם צריכים. זקוקים להתקנה מורכבת? התקנה ייחודית? שירותיו של הנדימן יהיו הכרחיים עבורכם. הנדימן בעל הידע, הניסיון, והכלים, להתמודד עם כל עבודה, תרחיש, או סיטואציה מסובכת.

את ההנדימן יש לבחור ביסודיות והקפדה רבה, החל מבחינת כל הפרמטרים, ההמלצות, והניסיון. לדוגמא: כאשר בוחרים בעל מקצוע לבית כדאי לבדוק מהו טיב השירות שאותו הוא מספק, מה הלקוחות והביקורות אומרים עליו, כמה ניסיון יש לו בתחום, מהי ההיסטוריה המקיפה, וכמה הוא בעצם אמין מבחינת הספקת השירות והעבודה. חברת טופ הנדימן תספק לכם שירות אישי, אדיב, ומקצועי ככל האפשר. להזמנת קריאת שירות, פרטים נוספים, התקשרו – 055-970-5881

מחירון הנדימן בחיפה

הזמנת הנדימן בחיפה כוללת הגעה לבית הלקוח, טיפול בבעיה, והצבת מחיר אמין ומקצועי. המחירים עבור הזמנת הנדימן משתנים ומתומחרים לפי שעה, או לפי סוג העבודה והדרישה השונה. כלומר, אם מדובר בעבודות קטנות, העלויות יהיו לפי שעת עבודה או חלק ממנה. ומהצד האחר, אם מדובר בעבודות גדולות ומתמשכות, המחירים יהיו פר העבודות והמשימות הנכללות בעסקה. ברוב המקרים, הזמנת הנדימן בחיפה הינה החל מ־250 ₪ לשעת עבודה. המחירים כוללים מע"מ בחוק.

מחירון הזמנת הנדימן בחיפה והסביבה, טבלת מחירון מעודכנת לשנת 2022:

סוג השירות מחיר משוער
התקנת קולט אדים – המחיר מתייחס להתקנה ללא ארובה או ציוד נלווה החל מ-300 ש"ח
תליית מנורות בחיפה החל מ-250 ש"ח
הרכבת רהיטים – הרכבת כיסאות, ארונות, מיטת תינוק, שולחנות וכו'.. החל מ-250 ש"ח
הרכבת וחיבור גריל גז בחיפה החל מ-200 ש"ח
התקנת בר מים ללא קידוח או עם קידוח החל מ-250 ש"ח
התקנת חבלי כביסה בחיפה החל מ-200 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה בחיפה החל מ-280 ש"ח
תליית מזנוף צף בחיפה החל מ-220 ש"ח
תליית מדפים בבית או במשרד החל מ-200 ש"ח
פירוק מטבחים החל מ-450 ש"ח
תליית ערסל מהתקרה בחיפה החל מ-300 ש"ח
החלפת שקע חשמל בחיפה או הזזת נקודת חשמל או תאורה החל מ-200 ש"ח

*המחירים משוערים בלבד ועשויים להשתנות בהתאם לדרישתו של הלקוח.

למה דווקא טופ הנדימן לתושבי חיפה?

טופ הנדימן הינה החברה המובילה בישראל לשירותיי הנדימן באזור חיפה והסביבה. אצלנו, השירות קודם להכל, הינו ערך עליון עבורנו ועבורכם. אנו משתדלים תמיד לספק שירות אישי וסובלני, מחירים ראויים וטובים, ועבודה יסודית ומפוקחת. כל מה שאתם צריכים, כל הפתרונות, במקום אחד.

אז למה לבחור דווקא בטופ הנדימן? מכמה סיבות: הראשונה, פריסה ארצית. אנו מציבים בעלי מקצוע במגוון מוקדים ברחבי ישראל, ביניהם, גם בחיפה, לתושבי חיפה והסביבה. השנייה, שירות מנצח. בישראל קשה מאוד למצוא שירות טוב, אצלנו, היו בטוחים שתמצאו את השירות המנצח. 

השלישית, מחירים ללא תחרות. חברתנו מספקת את הצעת המחיר הטובה ביותר שתמצאו. אתם מוזמנים לבדוק, אצלנו, השירות והמחירים הם ללא תחרות, בהתחייבות. הרביעית, 20 שנה בתחום. לנו יש את הכלים, הפתרונות המנצחים, והניסיון להתמודד עם כל עבודה מורכבת או פשוטה. החמישית, ייעוץ ללא התחייבות. ללא אותיות קטנות, אצלנו, תקבלו ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

אנחנו מתחייבים לפעול בצורה כשרה, יסודית, ומקצועית. לספק שירות אישי ומחירים הוגנים. לפרטים נוספים, לפתיחת קריאת שירות, אתם מוזמנים להתקשר עכשיו – 055-970-5881

icon

כיוון שלכם אין הסמכה וכל ניסיון להרכיב רהיט או לתלות מנורה יכול להסתיים בנזק לבית

icon

החל מ-250 ש"ח לביקור, המחיר משתנה בהתאם לסוג ההתקנה, זמן ההתקנה וכו'.. כדאי להתייעץ איתנו טלפונית

תוכן עניינים

אזורי שירות

צרו איתנו קשר