הנדימן בחולון

הנדימן בחולון

העיר חולון נמצאת במחוז תל אביב והיא העיר ה- 10 בגודלה בישראל וזאת ביחס לאוכלוסיות בערים אחרות. העיר חולון מונה כ- 200,000 תושבים והיא נמצאת ליד בת ים וראשון לציון. חולון נוסדה בשנת 1933 באופן לא רשמי, שמה הקודם היה מכונה "המולדת" או דרומיה. לעיר חולון יש היסטוריה מודרנית, עשרות שכונות וותיקות, אתרי תרבות, גנים ופארקים מיוחדים, וכמובן אתרים היסטוריים ואתרים להנצחה. מחפשים הנדימן בחולון? הגעתם למקום הנכון. חברת טופ הנדימן תסייע לכם בכל הדרוש, בעיות, התקנות, וכו'.

הזמנת שירותי תיקונים בחולון
24 שעות ביממה
הנדימן מקצועי עם 20 שנות ניסיון

טלפון להזמנות:
055-970-5881

הנדימן בחולון

שירותי הנדימן מקצועי בחולון – טופ הנדימן

חברת טופ הנדימן הוקמה סביב שנות ה- 2000 במטרה לספק שירותי תיקונים במחירים מצוינים עד הבית. מאז ועד היום, טופ הנדימן צברה אלפי לקוחות, ציוני דרך משמעותיים, וכמובן ידע והוכרה. במשך השנים, טופ הנדימן צברה גם סמכויות מסוימות, תעודות הוכרה, וקהל לקוחות גדול. החברה מספקת שירותים קטנים עד לבית הלקוח, שירותים כמו – הרכבת רהיטים מאיקאה, תליית טלוויזיות, שירותי אינסטלציה, חשמל, ועוד. אז איך זה בעצם עובד?  בשיטה מאוד חכמה ופשוטה – מתקשרים או ממלאים את הפרטים, מקבלים הצעת מחיר טלפונית או דיגיטלית, ומחכים להגעת בעל המקצוע. אצלנו, המחירים לא משתנים, מה שנאמר לכם בטלפון, לא ישתנה באתר הלקוח. זמני ההגעה של טופ הנדימן הם בין 30-60 דקות לכל היותר, מהיר ואיכותי.

מחירון הנדימן בחולון – כמה זה עולה

אין התחייבות, אין אותיות קטנות, זו האמת. בטופ הנדימן מקבלים הצעת מחיר בחינם הכוללת התייעצות. ישנם הרבה שירותים לטיפול במגוון בעיות ביתיות או משרדיות, המחירים משתנים בהתאם לתרחיש המסוים. ברוב המקרים, אם בוצעה עבודה קטנה עד 60 דקות, המחיר יהיה תמורת שעת עבודה – בין 150-250 ₪. לפניכם טבלה שמסכמת את המחירים עבור שירותי הנדימן בחולון:

סוג השירות מחיר משוער
עלות ביקור של הנדימן בחולון החל מ- 200 ₪
המחירים עבור הנדימן 24 שעות החל מ- 250 ₪
המחירים עבור התקנה או תליית טלוויזיה החל מ- 150 ₪
המחיר של תליית מדפים בבית הלקוח החל מ- 200 ₪
עלויות עבור התקנת גופי תאורה ותליית מנורות החל מ- 100 ₪
המחיר להרכבת ארון או ריהוט מאיקאה החל מ- 250 ₪
המחיר עבור התקנת וילון בבית הלקוח החל מ- 150 ₪


*המחירים משוערים וניתנים לשינוי בהתאם לכמות העבודה הנדרשת בבית הלקוח

טופ הנדימן מתחייבת לספק את המחיר הטוב ביותר לתמורה, הקפדה לפרטים הקטנים, ושירות מצוין.

לידיעתכם – המחירים של ביקור הנדימן בבית הלקוח נעים בין 150-300 ₪ בממוצע. במידה ויידרש אביזרים, חומרים, או חלקים למיניהם, התוספת תהיה כרוכה בתשלום. לדוגמא: אם נדרש להוסיף לעבודה ברז חדש, העלות תהיה בתוספת תשלום מעבר לשעת הביקור הממוצעת. כדאי ומומלץ להזמין הנדימן במטרה לפתור בעיות בצורה מקצועית, בעיות שאת הידע הדרוש לפתרונם ניתן יהיה למצוא אצל בעלי המקצוע המגוונים. לפתיחת קריאת שירות של הנדימן בחולון, התקשרו עכשיו 055-970-5881 או מלאו את הטופס הצדדי באתר.

תוכן עניינים

אזורי שירות

צרו איתנו קשר