פירוק מטבח

פירוק מטבח עם הנדימן מומלץ

שיפוץ המטבח כולל בחובו מספר שלבים עיקריים, השלב העיקרי ביותר הינו פירוק המטבח הנוכחי. פירוק המטבח הינו שירות הנדרש כאשר נדרשים להחליף את המטבח למטבח חדש ומודרני יותר. בשירות זה, ישנם מספר שלבים עיקריים, הכנות מוקדמות מראש, ותנאים שכדאי לקחת בחשבון. חברת טופ הנדימן מתמחה בפירוק והחלפת מטבחים, תיקונים קלים במטבח, ושירותים נוספים.

 

פירוק מטבחים במחירים נוחים
אפשרות להזמנה בכל רחבי הארץ
לתיאום והצעת מחיר חייגו:
055-970-5881

פירוק מטבח

פירוק מטבח ישן – מהו התהליך בפועל?

פירוק מטבח הינו תהליך המבוצע בקפדנות רבה, דיוק ויסודיות, וכמובן בטיחות רבה בעת המשימה. תהליך הפירוק חייב להתבצע בצורה יסודית וקפדנית, תכנון מקצועי, וכמובן שמירה על התשתיות במטבח: חשמל, מים, וגז. חברת טופ הנדימן תספק את השירות בצורה המקצועית והיסודית מכל. אז איך זה בעצם עובד בפועל? מהו התהליך השלם? הנה מספר דברים שאתם חייבים לדעת:

  1. השלב הראשון: הכנה מוקדמת מראש – פירוק המטבח מתחיל בהכנה מוקדמת מראש. תחילה, וודאו שכל תשתיות המים, הגז, והחשמל, מנותקים באופן זמני, למען הבטיחות. שנית, וודאו שאזור העבודה פנוי ונקי מחפצים: מכשירי חשמל ואביזרים לשימוש חוזר. בנוסף, כדאי לוודא שקיימת מכולה צמודה לפינוי הפסולת הלא נחוצה מהמטבח.
  2. השלב השני: הסרת משטח העבודה – בשלב השני, תזדקקו לכלי עבודה מתאימים עבור הסרת משטחי העבודה השונים: הדבק, הברזים, הכיורים, השיש, ומשטחי העבודה הנוספים. במידה ומדובר במשטחי עבודה כבדים, תזדקקו ליד נוספת, שני אנשים לפחות. במקרים רבים, משטחי העבודה צמודים לקיר או לרצפה על ידי ברגים או מסמרים. במקרים כאלה, כדאי ומומלץ להשתמש במברגה לצורך פירוק משטחי העבודה מהרצפה והקירות.
  3. השלב השלישי: הסרת ארונות המטבח – שלב זה, הינו השלב הרגיש ביותר. תחילה, הסירו את דלתות הארונות בזהירות רבה על ידי מברג רגיל, מקדחה, או פיליפס. הסרת הארונות חייבת להתבצע על ידי שני אנשים, אחד מפרק, אחד מחזיק. אתרו בדייקנות ובזהירות רבה את כל הברגים והבריגו אותם החוצה. יש לבצע את המשימה בכל ארון בנפרד, בצעו את התהליך עד להסרה מלאה של כל ארונות המטבח התלויים.

    *משימה זו מתבצעת גם עבור ארונות המטבח הנמצאות ברצפה.
  4. השלב הרביעי: הסרת החיפויים והקרמיקה מהקיר – בכל מטבח קיימים חיפויים וקרמיקה. באמצעות יצירתיות ושימוש בכלים ייעודיים פרקו בזהירות את הקרמיקה והחיפויים במטבח. חיפויים מסוג חרסינה קשים וקטנים יותר להסרה. לכן, בעת ההסרה, וודאו שהחרסינה או הקרמיקה יוצאת בזהירות ללא נזקים משמעותיים על הקירות או הריצוף. משטחים גדולים וכבדים עלולים ליפול וליצור שריטות על הריצוף, לכן, כדאי להשתמש באמצעי בטיחות מראש – הצבה של ארגז בסביבה או שמיכה עבה הנמצאת מעל הריצוף.
  5. השלב החמישי: פינוי הפסולת – לאחר סיום העבודה, פינוי הפסולת הינה חובה. וודאו שפינוי הפסולת מתבצעת על ידי החוקים והתנאים של הרשות המקומית. כדאי ומומלץ לפנות את הפסולת בין משימה למשימה, בין פירוק ארון לארון. למענכם, ולמען הסביבה. בנוסף, פינוי פסולת ראשונית תאפשר לכם תנאי עבודה טובים יותר, נקיים, ובטיחותיים.

אלה הם חמשת השלבים לפירוק מטבח ישן בשיטת עשה זאת בעצמך. אם זאת, קיימים סיכונים. כדאי ומומלץ לבצע את המשימה עם שירות חיצוני לפירוק מטבחים, שירות שיבטיח הצלחה רבה. טופ הנדימן מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר, הסרת מטבחים ישנים ללא נזק לרצפה או לקיר. שירות פירוק מטבחים הינו שירות שחייב להתבצע בעדינות רבה, בטיחות, והגנה מרבית לתשתיות.

 

 

שירות פירוק מטבחים – מחירון לשנת 2022

אז כמה עולה פירוק מטבח? מהם המחירים לצרכן? המחירון עבור הפירוק הינו החל מ־1,500₪. הצעות המחיר מתומחרות לפי סוג המטבח, גודל המטבח והארונות, מידת פינוי הפסולת, ועוד. במקרים מסוימים, כאשר המרחק גדול, הצעת המחיר עשויה להשתנות בהתאם. למטבחים ישנים ופחות מודרניים עלות הפירוק הינה מינימלית, עומדת בין 1,500-2,300₪ בהערכה גסה בלבד.

ברוב המקרים, השירות כולל פירוק של ארונות המטבח העליונות והתחתונות, פירוק השיש והחרסינה או הקרמיקה על הקיר, אחריות על פינוי הפסולת המלאה, ואחריות מפני נזקים. צוות המומחים של טופ הנדימן יסופקו לכם את השירות בצורה מקצועית, יסודית, ובהתאם לדרישות. אז כמה זה באמת יעלה לכם? מהו המחירון לפירוק מטבחים ישנים לשנת 2022? לפניכם טבלה עדכנית:

סוג השירות מחיר משוער
פירוק מטבח 4 מ"ר החל מ-699 ש"ח
פירוק מטבח 6 מ"ר החל מ-1000 ש"ח
פירוק מטבחים בהתאמה אישית מחירים רק בהגעה למקום
הצעת מחיר טלפונית חינם

*המחירים משוערים בלבד וצפויים להשתנות בהתאם לסוג המטבח וגודלו.

למה לבחור דווקא בטופ הנדימן?

טופ הנדימן הינה חברה המתמחה בשירותי הנדימן לבית, למשרד, ולכל מיקום שתבחרו. השירותים שלנו הינם בפריסה ארצית ברחבי הארץ, זמינות גבוהה לכל אורך היממה, ואחריות על העבודות. בין השירותים הנוספים, טופ הנדימן מתמחה גם בשירות פירוק מטבחים ביתיים ותעשייתיים כאחד.

אז למה לבחור דווקא בטופ הנדימן? הנה כמה סיבות מצוינות: שירות אישי ואדיב לכל לקוח, שירותים בפריסה רחבה בישראל, עבודה עם אחריות, ביקורות חיוביות, והרבה מאוד ניסיון בתחום. כל השירותים במקום אחד, החל מפירוק, הרכבה, תיקונים קטנים לבית, וכמובן שירותי ייעוץ אדיבים. לפרטים נוספים, קבלת הצעת מחיר, או מידע מקצועי התקשרו עכשיו – 055-970-5881

תוכן עניינים

אזורי שירות

צרו איתנו קשר