הנדימן בהרצליה

הנדימן מומלץ בהרצליה

התקנה וטיפולים בבית דורשים תשומת לב, זמן פנוי ונדרש, כלים מתאימים לעבודה, והרבה מאוד ידע מראש. העבודה חייבת להתבצע בצורה קפדנית ויסודית, הקפדה לפרטים הכי קטנים שאפשר. לא לכולנו יש את הכלים, הידע, או הזמן הדרוש לכך. לפיכך, פנייה להנדימן מקצועי תהיה בחירה מצוינת ואף חכמה מאוד. חברת טופ הנדימן מספקת את שירותיה גם באזור הרצליה והסביבה, לפרטים אתם מוזמנים ליצור קשר.

הנדימן מקצועי בהרצליה
מגיע אליכם בין 30-45 דקות
מתחייבים למחירים הכי הוגנים בשוק!

להזמנות חייגו כעת:
055-970-5881

הנדימן בהרצליה

מהו הנדימן בהרצליה?

הנדימן הינו בעל מקצוע רב תחומי אשר התמחה במספר תחומים במקבלים – שיפוצים, צביעה, תיקונים, וכו'. הנדימן בהרצליה מספק את שירותיו בהרצליה והסביבה הקרובה, להנדימן יש הרבה מה להציע ולתרום. לרוב, מרבית מההנדימנים מחזיקים בציוד המקיף והדרוש – כלים חשמליים, כלים ידניים, וכלים למדידה ועזר. התקנה או עבודה קלה אחרת מבוצעת ע"י הנדימן בצורה מסודרת, מקצועית, נכונה, וכמובן כוללות אחריות. ברוב המקרים, האחריות עבור העבודה שנעשתה היא במינימום 30 ימים עד 70 ימים לכל היותר, במקסימום. הנדימן בהרצליה הוא בעל מקצוע שאיתו תוכלו להיות "שקטים" ובטוחים שהעבודה תעשה בצורה הנכונה.

שירותי הנדימן בהרצליה – כל השירותים במקום אחד

השירותים המובחרים של הנדימן בהרצליה כוללים ייעוץ ראשוני ואישי, הצעת מחיר בחינם, ואחריות מקיפה. בין השירותים המובילים תוכלו למצוא – הרכבת רהיטים, התקנה ותיקונים, וכמובן תלייה של אביזרים וכו'. הרכבת הרהיטים כוללים: הרכבת רהיטי איקאה, הרכבת ארונות בגדים, הרכבת מיטות תינוק, וכמובן עוד. ההתקנה והתיקונים כוללים בין היתר – התקנת בר מים, התקנת טפטים, תיקון טריסים וארונות הזזה, ועוד. שירותי הנוספים של ההנדימן כוללים סידור של ארונות המטבח, תליית מנורות ומדפים, תליית טלוויזיה, וכו'.

לפניכם טבלה מעודכנת עם השירותים המבוקשים באתר טופ הנדימן:

סוג השירות מחיר משוער
התקנת קולט אדים בהרצליה החל מ-250 ש"ח
הרכבת ארונות בהרצליה החל מ-200 ש"ח
הרכבת ארון נעליים החל מ-100 ש"ח
הרכבת ספה החל מ-180 ש"ח
החלפת רצועה בתריס גלילה החל מ-150 ש"ח
התקנת חבלי כביסה בהרצליה החל מ-100 ש"ח
הרכבת שולחן החל מ-150 ש"ח


ללא ספק, קיימים שירותים נוספים ורחבים יותר, מדובר בהערכה משוערת של 50% מהשירותים הנכללים. לפרטים נוספים ולקבלת שירותים אחרים אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר, לשרותכם תמיד, בכל עת.

כמה עולה להזמין הנדימן בהרצליה?

שימו לב: הזמנת הנדימן בהרצליה מומלצת לאחר בדיקה מעמיקה, יסודית, וכמובן קבלת המלצות חיוביות. הזמנה אקראית של בעל מקצוע כזה או אחר תוביל לבחירה שגויה, לא חכמה, ולעיתים בעלת סיכונים רבים. לרוב, המחיר מתומחר לפי שני תוכניות עבודה: הראשונה, פר שעת עבודה. השנייה, פר עבודה (מחיר פיקס). המחירים תלויים ברמת הניסיון של בעל המקצוע, סוג השירות המועדף, וכמות השעות הנדרשות. אז כמה באמת עולה להזמין הנדימן בהרצליה עד הבית? לפניכם טבלה משוערת לשנת 2021 אודות המחירים:

כמה עולה להזמין הנדימן בהרצליה לשעת עבודה? החל מ-250 ש"ח לא כולל החלפת חלקים
כמה עולה להתקין טלוויזיה? מתקן צמוד קיר החל מ-140 ש"ח / זרוע החל מ-180 ש"ח
כמה עולה להרכיב רהיטים? החל מ-150 ש"ח
כמה עולה תיקונים קלים וצביעת בית החל מ-300 ש"ח לשעת עבודה
כמה עולה תליית אביזרים לבית כמו תמונות וכו'.. החל מ-100 ש"ח

מעוניינים בשירותי הנדימן בהרצליה? התקנה, תלייה, או שיפוץ מועדף ואחר? חברת טופ הנדימן לרשותכם. חברת טופ הנדימן עם ניסיון של למעלה מ־25 שנה, ידע מקדים על מגוון עבודות, וכמובן צוות מקצועי ואדיב. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו עוד היום – 055-970-5881ע

תוכן עניינים

אזורי שירות

צרו איתנו קשר