התקנת טפטים

התקנת טפטים – איך עושים את זה נכון

הדבקה או התקנת טפסים מאפשרים לנו להסתיר פגמים, לעצב מחדש, ולחדש ריהוט וקירות ישנים. בנוסף, התקנת טפטים על הקיר מאפשרת לנו לחסוך את עלויות התיקון והצביעה, ומעניקים לקיר מראה חדש ונקי. בדף זה, חברת טופ הנדימן מספרת לראשונה כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנת טפטים ומתקין מוסמך. בדף זה תקבלו תשובות לכלל השאלות: כמה עולה להתקין טפט, האם כדאי לבד, וכמובן איך עושים זאת.

הזמנת מדביק טפטים לכל סוגי הטפטים
טפטים לחדר שינה, טפטים לחדר ילדים, סלון, לארונות, כולל מגוון טפטים לבחירה
** עליכם להתקשר אלינו כאשר הטפט נמצא אצלכם בלבד **
** לא מוכרים טפטים רק מתקינים/מדביקים **

מתקין טפטים עם 15 שנות ניסיון

הזמנה בפריסה ארצית
מחירי מבצע כל השנה!

להזמנות וייעוץ חינם חייגו כעת:
055-970-5881

התקנת טפטים

איך בוחרים מתקין טפטים מקצועי

ניתן למצוא באינטרנט ובלוחות המודעות עשרות מתקינים אשר מתמחים בהדבקת טפטים והתקנתם. כדאי ומומלץ לבחור במתקין טפטים מקצועי בצורה קפדנית ויסודית ולא על ידי בחירה אקראית. נשמו אוויר, חכו בסבלנות, אל תמהרו, ובחרו במתקין טפטים איכותי ע"פ המתודולוגיה הנכונה. אז איך בוחרים מתקין טפטים מקצועי? הנה מספר טיפים לבחירת מתקין טפטים עד הבית: הראשונה, המלצות וביקורות חיוביות. השנייה, ניסיון ורקע קודם בהתקנת טפטים על הקיר. השלישית, אחריות אודות העבודה שנעשתה. הרביעית, הרושם הראשוני קובע. החמישית, ההיסטוריה ומידת הדיוק של המתקין. אלה הם 5 הדרכים לבחירת מתקין טפטים. כעת, לאחר כל ההקדמות, ולשאלה המעניינת ביותר – איך מדביקים טפטים בצורה נכונה? נעבור לתשובה.

 

הדבקת טפטים – איך עושים זאת בצורה נכונה

הדבקת טפטים היא פעולה מורכבת אשר אורכת בין 60 דקות ועד ל־4 שעות לכל היותר. העבודה מורכבת, אורכת זמן רב, ודורשת תכנונים וידע פרקטי בשיפוצים ובסתימת חורים. הקיר חייב להיות נקי וחלק וזאת במטרה שלא ייווצרו בועות לאחר הדבקת הטפט. כעת, מה לגבי התהליך? איך באמת עושים את זה? לפניכם תהליך מדוקדק ויסודי אודות שיטת העבודה הנפוצה ביותר:

  1. שלב א': הורדת חפצים ואביזרים מהקיר – במטרה למקסם את התוצאה הסופית, כדאי ומומלץ להוריד את כל החפצים והאביזרים הנלווים מהקיר הקיים. לדוגמא: זרוע של טלוויזיה, תמונות, רמקולים, ועוד. הורדת החפצים והאביזרים השונים הכרחית לצורך הכנת השלב השני.
  2. שלב ב': סתימת חורים ושפכטל – לאחר הורדת כל החפצים והאביזרים הנמצאים על הקיר, תתקבל תמונה אחד וברורה: קיר נקי וריק. כעת, יש לוודא שהקיר חלק, ללא חורים או קליפות צבע. במידת הנדרש, יש לבצע סתימת חורים, שפכטל, שימוש במלט וחצץ לחורים גדולים, ושכבת צבע נוספת. התוצאה שצריכה להתקבל היא קיר לבן וחלק, ללא חורים, או תופעות כאלה ואחרות.
  3. שלב ג' ואחרון: הדבקת הטפט – לאחר שביצענו את עבודות השטח, כעת הגיע הזמן למשימה הסופית – הדבקת הטפט בצורה מקצועית ונכונה. יש להכין מראש דבק טפטים מקצועי, ניתן להשתמש בדבק של חברת Ever Strong האנגלית, ניתן למצוא זאת בהום סנטר. יש להדביק את הטפט בצורה נכונה, על ידי הדבקת כל שכבה ושכבה. בנוסף, בעת ההדבקה, יש לדייק ככל הניתן. אם מתגלים בועות כלשהם, כנראה שקיימים חורים קטנים בקיר, יש לוודא שאין בועות או רווחים.

 

זהו התהליך השלם עבור הדבקת טפטים בצורה מקצועית, ניתן לעשות זאת בצורה עצמית או ע"י הנדימן. העבודה אורכת זמן רב מהרגיל, תלוי ברמת הניסיון שלכם ומורכבות העבודה. דבק טפטים מחברת Ever Strong הוא דבר רב שימושי ומתאים לכל סוגי הטפטים – בארץ ובחו"ל. מומלץ לבצע את העבודה על ידי הנדימן או בעל מקצוע מתאים ואחר. ברוב המקרים, עבודה עצמית תניב תוצאות לא מושלמות.

 

 

מחירון מדביק טפטים – טבלה משוערת לשנת 2021-2022

המחירים עבור התקנת טפטים לקיר הם החל מ־300 ₪ ויכולים להגיע לטווח של עד 1,000 ₪ במקסימום. המחירים עבור קניית טפטים הם החל מ־15 ₪ למטר רבוע. המחירים משוערים וניתנים לשינוי בכל עת. לפניכם טבלה קצת יותר "אישית", ממוקדת, ומדויקת הכוללת מע"מ:

סוג מחיר משוער
המחירים של התקנת טפט לדלת החל מ- 350 ₪
עלויות משוערות עבור התקנת טפטים לקיר החל מ- 300 ₪
המחיר המשוער של התקנת טפטים לחדרי ילדים החל מ- 400 ₪
המחירים והעלויות עבור התקנת טפטים לחדר שינה החל מ- 450 ₪
מחיר משוער של התקנת טפט לפי מטר החל מ- 15 ₪
העלות עבור התקנת טפטים לחדר עבודה החל מ- 500 ₪
מחיר יחסי של התקנת טפטים באשדוד החל מ- 470 ₪
העלות עבור התקנת טפטים בתל אביב החל מ- 330 ₪
המחיר לביקור או עבור התקנת טפטים בראשון לציון החל מ- 600 ₪
העלות של התקנת טפטים בחדרה והסביבה החל מ- 300 ₪
המחירים להזמנת מתקין טפטים בצפון החל מ- 490 ₪
המחירים עבור מתקין טפטים במרכז החל מ- 420 ₪
המחיר של טפט לדלת פנים או הזמנת מדביק טפטים מומלץ החל מ- 340 ₪
העלות עבור הזמנה של מדביק טפטים בחיפה והקריות החל מ- 370 ₪
ביקור או התקנה מטעם מומחה להדבקת טפטים החל מ- 300 ₪


*המחירים מיועדים לצרכן בלבד, לא כולל עלות עלות הטפט (עלות עבודה בלבד) ועשויים להשתנות בהתאם לתקנון ומדיניות האתר.

 

מעוניינים בהדבקה או התקנת טפטים בצורה מקצועית? התייעצו עם הצוות של טופ הנדימן. לפרטים נוספים, להתייעצות, ולקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד חייגו עוד היום – 055-970-5881. לצידכם תמיד, בכל עת ובכל שאלה, המחלקה המקצועית של טופ הנדימן.

תוכן עניינים

אזורי שירות

צרו איתנו קשר